(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower 4 kolowy (Nr 7221303)

Waga w kg (łączna):

110

Dystans: 937.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Brabancja Północna, Oisterwijk

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Trzcianka

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję na transport rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

W przypadku, gdy przewozimy nowiusieńki jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w kartonie po rowerze (należy użyć oryginalnego kartonu bądź kupić pasujący karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu warto odkręcić i ściągnąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe części roweru dobrze będzie osadzić w odrębnych, małych kartonach lub osłonić wycinkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie tworzyw chroniących przesyłkę.

Koszt przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wymiarów, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.