(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower cargo, gazelle cabby (Nr 6487950)

Waga w kg (łączna):

38

Dystans: 141.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 29 sie 2020 do 31 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Rąbień Ab

Od 29 sie 2020 do 31 sie 2020


Transport rowerów

Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

W sytuacji, gdy transportujemy nowy jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w opakowaniu po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania bądź nabyć odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu warto odkręcić oraz zdjąć wszystkie ruchome elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru przydałoby się ulokować w odrębnych, małych kartonach bądź osłonić fragmentami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu opłaca się osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Kiedy postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw chroniących jednoślad.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a również terminu realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.