Rower crossowy x 2 (Nr 7567648)

Rower crossowy  x 2
Waga
Sztuk
Rower crossowy
30 kg
2
Łączna waga:
60 kg
Dystans
1110 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Mysłowice

Od 11 cze 2021 do 12 cze 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Wenecja Euganejska, Werona

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które dają rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

W przypadku, kiedy przewozimy nowy rower trzeba zachować go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się ulokować go w kartonie po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego kartonu lub kupić stosowny karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba zdemontować i ściągnąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru przydałoby się umieścić w osobnych, mniejszych kartonach bądź zabezpieczyć wycinkami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki warto zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć makulaturą lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw ochraniających paczkę.

Cena przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także daty realizacji przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.