(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

rower damski (Nr 3089982)

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 363.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny


Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które dają rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, jak transportujemy nowiutki rower warto zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w kartonie po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego kartonu bądź zakupić stosowny karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu , należy zdemontować oraz ściągnąć wszelkie ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej osadzić w oddzielnych, mniejszych kartonach albo osłonić kawałkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu warto osłonić gazetami lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie surowców chroniących rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.