(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-25 10:56

Rower damski Gazzelle

(Nr 2319360)
Rower damski Gazzelle

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 933.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowiutki rower należy zostawić go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu lub nabyć stosowny karton w supermarkecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie warto odkręcić oraz ściągnąć wszystkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie umieścić w osobnych, mniejszych pudełkach czy też zabezpieczyć kawałkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby czy też przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie warto zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw ochraniających rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wymiarów, a również terminu wykonania transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Haga, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny