(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-23 22:02

rower dziecięcy

(Nr 3003308)
rower dziecięcy

Waga w kg (łączna):

18.00

Dystans: 2268.00 km

Transport rowerów

    Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki rower warto zachować go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu lub zakupić pasujący karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle warto odkręcić i zdjąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru dobrze będzie ułożyć w osobnych, małych kartonach albo zabezpieczyć wycinkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby lub przerzutki wypadałoby osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle trzeba zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie materiałów zabezpieczających paczkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wielkości, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Gliwice, Polska

Od 27 lip 2018 do 10 sie 2018

Adres i termin dostawy

Portadown, BT62, Wielka Brytania

Od 1 sie 2018 do 17 sie 2018