(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-23 22:02

rower dziecięcy

(Nr 3003308)
rower dziecięcy

Waga w kg (łączna):

18.00

Dystans: 2268.00 km

Informacje dodatkowe:

Rower dziecięcy dla 7-latka, nie znam dokładnych gabarytów, rower jest gotowy do jazdy czyli nie jest to płaska paczka Moze byc dostarczony do Belfastu lub Dublina lub pod wskazany adres

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki rower warto zachować go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu lub zakupić pasujący karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle warto odkręcić i zdjąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru dobrze będzie ułożyć w osobnych, małych kartonach albo zabezpieczyć wycinkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby lub przerzutki wypadałoby osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle trzeba zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie materiałów zabezpieczających paczkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wielkości, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Gliwice, Polska

Od 27 lip 2018 do 10 sie 2018

Adres i termin dostawy

Portadown, BT62, Wielka Brytania

Od 1 sie 2018 do 17 sie 2018