(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-09-16 12:32

ROWER dziecięcy opakowany folią (Nr 3245498)

ROWER dziecięcy opakowany folią

Waga w kg (łączna):

14.00

Dystans: 1588.00 km

Transport rowerów

Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

W sytuacji, kiedy transportujemy nowy rower opłaca się zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w kartonie po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła , ewentualnie kupić odpowiedni karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle , należy zdemontować i usunąć jakiekolwiek ruchome części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru najlepiej umieścić w oddzielnych, mniejszych pudełkach bądź zabezpieczyć fragmentami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby czy też przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle warto zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców chroniących rower.

Koszt transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również daty wykonania przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Orzesze, 43-187, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Egham Hythe, TW18 3LS, Wielka Brytania

Termin elastyczny