(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-01 14:52

rower dziecięcy puky dla 3+, koła 16 cali

(Nr 2650280)
rower dziecięcy puky dla 3+, koła 16 cali

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 315.00 km

Transport rowerów

    Transport rowerów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Opcję na transport dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy przewozimy nowiusieńki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie osadzić go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania bądź kupić pasujący karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle , należy zdemontować oraz usunąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru warto umieścić w odrębnych, małych kartonach lub zabezpieczyć fragmentami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby albo przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle opłaca się zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o dostarczenie tworzyw zabezpieczających przesyłkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Pokrzywnica, 62-070, Polska

Od 4 maj 2018 do 20 maj 2018

Adres i termin dostawy

Piastów, 00-001, Polska

Od 4 maj 2018 do 20 maj 2018