(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-12-05 19:54

Rower elektryczny

(Nr 2202201)

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 176.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowy jednoślad warto zachować go w oryginalnym pudle. Jeśli chcemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub zakupić stosowny karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba poodkręcać i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu warto ulokować w osobnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić kawałkami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby lub przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu trzeba zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców ochraniających paczkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także daty wykonania transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny