Rower elektryczny (Nr 7956807)

Rower elektryczny
Waga
Sztuk
Rower elektryczny
25 kg
1
Łączna waga:
25 kg
Dystans
2722 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Gliwice

Od 25 paź 2021 do 27 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Torrevieja

Od 29 paź 2021 do 1 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym pudle. Kiedy chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu , ewentualnie kupić odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie opłaca się zdemontować oraz usunąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe elementy roweru warto umieścić w oddzielnych, małych kartonach lub zabezpieczyć kawałkami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki należy osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu trzeba osłonić papierem albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Jeżeli zdecydujemy się zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw chroniących przesyłkę.

Koszt przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także terminu wykonania transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.