(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower elektryczny (Nr 7974825)

Waga
Sztuk
Rower elektryczny
20 kg
1
Łączna waga:
20 kg
Dystans
1383 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Utrecht, Woerden

Od 2 wrz 2021 do 3 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Parczew

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na transport jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

W sytuacji, jak transportujemy nowy rower należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w kartonie po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu lub kupić stosowny karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle warto poodkręcać oraz usunąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru przydałoby się umieścić w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć wycinkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby albo przerzutki opłaca się osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle trzeba zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie materiałów osłaniających jednoślad.

Koszt przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich gabarytów, a także terminu realizacji transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.