(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower elektryczny (Nr 8178343)

Waga
Sztuk
Rower elektryczny
25 kg
1
Łączna waga:
25 kg
Dystans
635 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Od 24 lis 2021 do 27 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Krempachy

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport rowerów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

W przypadku, kiedy przewozimy nowiusieńki rower opłaca się zachować go w oryginalnym pudle. Kiedy chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła czy też kupić taki karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie , należy poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu przydałoby się osadzić w odrębnych, mniejszych pudełkach czy też osłonić kawałkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby albo przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu należy osłonić papierem czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw zabezpieczających paczkę.

Cena transportu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty wykonania transportu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.