(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Inne Dodano: 2017-11-19 16:11

Rower górski

(Nr 2164944)

Długość [m]:

1.60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

1.30

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

40

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 165.00 km

Informacje dodatkowe:

Rower do odebrania w Brzesku przy zjeździe z A4(parking) a dostarczenie do Jarosławia również przy zjeździe z A4 (2 zjazd, jak na Lublin info od odbiorcy). Rower do odebrania od poniedziałku do piątku po 17:00. W Brzesku płatne przy odbiorze roweru 60zł. Gość w Jarosławiu zwraca 60zł + 40 koszt transportu.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy portal licytacyjny tyczący się usług transportowych. Giełda transportowa tworzy bazę aktualnych zamówień i gwarantuje firmom transportowym szeroki dostęp do zleceń podzielonych na kategorie. Gdy planujemy skorzystać z giełdy przewozowej, należy zarejestrować się – opcja ta jest kompletnie bezpłatna. Kolejnym krokiem jaki wystarczy wykonać to należy dodać swoje zlecenie (gdy jesteś zlecającym przewóz) lub znaleźć zlecenia na wyznaczonej trasie (w momencie, gdy jesteś przewoźnikiem).

Jakie korzyści umożliwia Clicktrans?

Portal Clicktrans.pl firmom transportowym umożliwia dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zleceń w kraju jak i w Unii Europejskiej, a zleceniodawcom - możliwość przedstawienia swojej paczki tysiącom przewoźników, którzy sprawnie wycenią koszt transportu.

Jakie wolne ładunki znajdziecie na giełdzie przewozowej?

Na giełdzie przewozowej znajdują się zlecenia transportowe dla wszelkiego rodzaju ładunków. Osoby zlecające transport mają możliwość zgłosić transport w ramach następujących kategorii, przykładowo: przeprowadzki, motocykle i skutery, ładunki, maszyny i sprzęt, łodzie, pojazdy budowlane, przyczepy kempingowe, pojazdy zabytkowe, gokarty, skutery śnieżne, samoloty, niepełna ciężarówka, kontener, wywrotka, sprzęt AGD, sprzęt ogrodowy, sprzęt biurowy, szkło/kruche/łamliwe, stoły bilardowe, jachty, kajaki, pasażerowie oraz dużo innych. Do najczęściej używanych kategorii ofert transportowych zaliczają się: transport motocykli, przewóz mebli, jak także giełda przeprowadzek. Zdecydowaną większość zlecanych ogłoszeń tworzą oferty transportowe na busa, czyli ogłoszenia transportowe do 3,5 t.

Adres i termin nadania

Brzesko, 32-800, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jarosław, 37-500, Polska

Termin elastyczny