(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-11-20 12:51

Rower Górski

(Nr 2166810)
Rower Górski

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 387.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Opcję na transport dwóch kółek potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak przewozimy nowy rower warto zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak najlepiej ułożyć go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania albo nabyć właściwy karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie , należy poodkręcać oraz zdjąć wszystkie ruchome elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części jednośladu najlepiej osadzić w odrębnych, mniejszych kartonach czy też zabezpieczyć kawałkami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby albo przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle warto osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie tworzyw osłaniających paczkę.

Koszt przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Mikicin, 19-122, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jadowniki, 27-225, Polska

Termin elastyczny