(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-12-26 13:23

Rower gorski

(Nr 2242191)

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1567.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 9832
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-12-2017, 13:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-26 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

witam odbior 6 dostawa 9/10 stycznia

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Opcję na transport jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiusieńki rower trzeba zachować go w oryginalnym pudle. Jeżeli chcemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak warto umieścić go w pudle po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła albo nabyć pasujący karton w sklepie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie trzeba poodkręcać i zdjąć wszelkie ruchome części – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu najlepiej ułożyć w oddzielnych, małych kartonach lub ewentualnie osłonić wycinkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby lub przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle warto zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw ochraniających rower.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a również terminu wykonania transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Brighton, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wiele-Wybudowanie, 83-441, Polska

Termin elastyczny