(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower gorski (Nr 2244054)

Rower gorski

Waga w kg (łączna):

13

Dystans: 342.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Żerków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Knurów

Termin elastyczny


Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy przewozimy nowy jednoślad należy zachować go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się umieścić go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego kartonu , ewentualnie zakupić pasujący karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle warto odkręcić oraz usunąć wszystkie ruchome części – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu warto osadzić w odrębnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć wycinkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki warto osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie trzeba zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie surowców osłaniających rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.