(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-27 18:33

Rower górski

(Nr 2639068)
Rower górski

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 300.00 km

Transport rowerów

    Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiusieńki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak najlepiej umieścić go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu , ewentualnie nabyć stosowny karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle trzeba poodkręcać i zdjąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu warto ulokować w odrębnych, małych kartonach bądź zabezpieczyć fragmentami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki trzeba osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie trzeba zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie surowców zabezpieczających paczkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także terminu wykonania transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 27 kwi 2018 do 28 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

28 kwi 2018