(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower górski (Nr 7933939)

Waga
Sztuk
Rower górski
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
857 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Ritterhude

Od 3 sie 2021 do 6 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Płock

Od 3 sie 2021 do 9 sie 2021


Transport rowerów

Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję na przewóz rowerów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, kiedy przewozimy nowiusieńki rower należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak warto umieścić go w kartonie po rowerze (warto użyć oryginalnego opakowania bądź zakupić taki karton w sklepie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle opłaca się odkręcić oraz zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu najlepiej ułożyć w odrębnych, mniejszych pudełkach czy też zabezpieczyć kawałkami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby lub przerzutki należy osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle opłaca się zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie surowców zabezpieczających przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty realizacji transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało ok. 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.