(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower Górski (Nr 8116045)

Rower Górski
Waga
Sztuk
Rower Górski
13 kg
1
Łączna waga:
13 kg
Dystans
1474 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Francja, Auvergne-Rhône-Alpes, Sallanches

Od 25 paź 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Sieradz

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują rower w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, gdy przewozimy nowy rower należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak warto osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania czy też kupić właściwy karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie opłaca się poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruchome elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu dobrze będzie umieścić w odrębnych, małych kartonach lub osłonić kawałkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby lub przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle warto osłonić papierem lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

Gdy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw chroniących rower.

Koszt przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.