(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2016-08-07 12:18

Rower gorski

(Nr 896292)

Waga w kg (łączna):

15.50

Dystans: 186.80 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki rower należy pozostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w kartonie po rowerze (warto użyć oryginalnego kartonu , ewentualnie zakupić odpowiedni karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle warto poodkręcać i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe części roweru najlepiej umieścić w osobnych, mniejszych pudełkach lub osłonić fragmentami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające elementy takie jak śruby czy też przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle opłaca się zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie materiałów osłaniających przesyłkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich gabarytów, a także daty wykonania transportu. Na przykład transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Brodnica, 87-300

Od 7 sie 2016 do 17 sie 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki, 05-827

Od 8 sie 2016 do 21 sie 2016