(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower gorski damski (Nr 7948929)

Waga
Sztuk
Rower gorski damski
12 kg
1
Łączna waga:
12 kg
Dystans
457 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 10 sie 2021 do 13 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 11 sie 2021 do 14 sie 2021


Transport rowerów

Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, jak transportujemy nowy rower należy pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej umieścić go w pudle po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego opakowania , ewentualnie zakupić stosowny karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie opłaca się poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru dobrze będzie ulokować w osobnych, małych pudełkach czy też osłonić wycinkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby lub przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu należy osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie surowców chroniących przesyłkę.

Koszt transportu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.