(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-04-30 11:40

Rower górski Unibike 29er

(Nr 1760490)
Rower górski Unibike 29er

Dystans: 2095.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, mam o przetransportowania rower górski z Bydgoszczy do Edynburga. Odbiór w Bydgoszczy w godzinach popołudniowych lub weekend, dostawa w Edynburgu również w godzinach popołudniowych lub w weekend. Płatne przy odbiorze.

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 31879
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-05-2017, 08:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-03 do 2017-05-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam mozemy odebrac rower w kazdej chwili, dostarczyc na wtorek ,sroda popoludniu pozdr .

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które dają rower w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowiutki rower warto zachować go w oryginalnym pakunku. Kiedy chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ułożyć go w kartonie po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu albo nabyć stosowny karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle warto odkręcić oraz zdjąć jakiekolwiek ruchome elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu najlepiej osadzić w odrębnych, małych kartonach lub zabezpieczyć kawałkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu należy osłonić papierem lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie tworzyw osłaniających paczkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich gabarytów, a również terminu wykonania transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Edynburg, Szkocja, Wielka Brytania

Termin elastyczny