(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-04-30 11:40

Rower górski Unibike 29er

(Nr 1760490)
Rower górski Unibike 29er

Dystans: 2095.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, mam o przetransportowania rower górski z Bydgoszczy do Edynburga. Odbiór w Bydgoszczy w godzinach popołudniowych lub weekend, dostawa w Edynburgu również w godzinach popołudniowych lub w weekend. Płatne przy odbiorze.

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-05-2017, 08:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-03 do 2017-05-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam mozemy odebrac rower w kazdej chwili, dostarczyc na wtorek ,sroda popoludniu pozdr .

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Potrzebę transportu jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy przewozimy nowy rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła bądź nabyć taki karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu , należy poodkręcać oraz zdjąć wszelkie ruchome elementypedały, lampy, czasomierz. Powyższe elementy roweru najlepiej ulokować w oddzielnych, mniejszych pudełkach czy też zabezpieczyć fragmentami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wystające części na przykład jak śruby bądź przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu warto osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie tworzyw chroniących rower.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 . Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 .

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Edynburg, Szkocja, Wielka Brytania

Termin elastyczny