(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

rower gorski x 2 (Nr 7620941)

rower gorski x 2
Waga
Sztuk
rower gorski
20 kg
2
Łączna waga:
40 kg
Dystans
1509 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Koszalin

19 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Portsmouth

30 kwi 2021


Transport rowerów

Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają rower w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

W przypadku, gdy przewozimy nowiutki jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego kartonu , ewentualnie zakupić właściwy karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu , należy poodkręcać oraz usunąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie ułożyć w odrębnych, mniejszych kartonach czy też osłonić kawałkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby bądź przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w kartonie warto zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców ochraniających paczkę.

Koszt transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także terminu wykonania transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało średnio 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.