Rower górski x 20 (Nr 7686038)

Rower górski x 20
Waga
Sztuk
Rower górski
15 kg
20
Łączna waga:
300 kg
Dystans
567 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Hornówek

25 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Kołobrzeg

26 cze 2021


Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

W przypadku, kiedy transportujemy nowy rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła albo zakupić właściwy karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle , należy poodkręcać oraz zdjąć wszystkie ruchome elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru przydałoby się ułożyć w odrębnych, małych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby lub przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu należy zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Gdy postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie materiałów ochraniających przesyłkę.

Koszt przewozu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.