(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-11 13:34

Rower karton na trasie PLOCK- TW16 6RU (UK)

(Nr 1841048)

Waga w kg:

20.00

Dystans: 1582.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlece przewiezienie roweru z Plocka do Sunbury on Thames, odbior najlepiej po godz 15h30 (wczesniejsza godzina do ustalenia), dostawa do 18/06/2017

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 32114
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-06-2017, 13:06

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-13

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-13, 05:04

Opis oferty:

Witam oferujemy odbior jutro rano z Płocka z dostawa na sobote w Londynie, transport bezposredni nasza firm bez uzycia firmy kurierskiej- zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

200 zł

ID firmy: 37096
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-06-2017, 18:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-13 do 2017-06-14

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (1)

Agnieszka G. (Przewoźnik)
12-06-2017, 18:32
odbior jutro/ pojutrze dostawa w niedziele z samego rana 5-6-7-8. zapraszam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki rower trzeba zostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto ułożyć go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego opakowania czy też kupić właściwy karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle warto zdemontować i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu przydałoby się osadzić w osobnych, mniejszych pudełkach bądź osłonić kawałkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie warto osłonić papierem lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw ochraniających przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a również daty realizacji przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Płock, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sunbury-on-Thames, Wielka Brytania

Termin elastyczny