(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-04 10:04

rower, komputer, szafka, 8 pudeł z książkami, lustro

(Nr 2254908)
rower, komputer, szafka, 8 pudeł z książkami, lustro

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

400.00

Ilość sztuk:

12

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 270.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, warto wystawić darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, kiedy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Nielles-lès-Bléquin, 62380, Francja

4 sty 2018

Adres i termin dostawy

Paryż, Francja

4 sty 2018