(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-09-07 09:55

rower meski

(Nr 2014169)
rower meski

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 933.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to maszyny, które najczęściej można znaleźć na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt treningowy uznaje się również między innymi: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W niemało przypadkach sprzęt sportowy jest nielekki oraz niełatwo przewieźć go samemu.

    Sprzęt treningowy powinien być odpowiednio zapakowany oraz osłonięty podczas przewozu. Dobrą praktyką jest wziąć oryginalne pudła. Gdy sprzęt może łatwo ulegnąć awarii, bezpiecznie jest zastosować do ochrony takie tworzywa jak: pudełka, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu fragmentów, trzeba go rozkręcić i zapakować wszystkie elementy z osobna - szczególnie, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy powinien być stabilny wewnątrz skrzyni – zadbajmy więc o to, żeby niezapełnione przestrzenie w skrzyni zapchać materiałami lub folią bąbelkową. Przedmioty nie powinny przesuwać się w środku skrzyni.

Na koszt przewozu sprzętu treningowego przyczynia się odległość pomiędzy adresem załadunku, a adresem wyładunku sprzętu, ciężar i wielkość, a także liczba egzemplarzy koniecznych do przetransportowania. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa wydano 160 PLN. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 PLN.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Od 7 wrz 2017 do 17 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Haidlfing, Niemcy

Od 8 wrz 2017 do 24 wrz 2017