(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-09-07 09:55

rower meski

(Nr 2014169)
rower meski

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

120

Waga w kg:

10.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 933.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to przyrządy, które najczęściej znajdują się na siłowniorbitreki, atlasy. Za sprzęt treningowy uznaje się również przykładowo: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W niemało przypadkach sprzęt sportowy jest ciężki i z trudem można przewieźć go samemu.

    Sprzęt treningowy musi być odpowiednio spakowany oraz osłonięty w trakcie transportu. Dobrą praktyką jest zastosować oryginalne opakowania. Kiedy sprzęt może szybko ulec defektowi, trzeba zastosować do osłony takie materiały jak: kartony, folie bąbelkowe, folię stretch jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu części, powinno się go rozkręcić i osłonić wszystkie elementy z osobna - szczególnie, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy powinien być stabilny wewnątrz skrzynipostarajmy się wobec tego o to, aby puste przestrzenie w paczce zapełnić materiałami lub folią bąbelkową. Przedmioty nie mogą przesuwać się wewnątrz skrzyni.

    Na koszt transportu sprzętu sportowego wpływa trasa między adresem załadunku, a adresem rozładunku sprzętu, ciężar i wielkość, jak również liczba elementów koniecznych do przewiezienia. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 złotych. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 PLN.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Od 7 wrz 2017 do 17 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Haidlfing, Wallersdorf, Niemcy

Od 8 wrz 2017 do 24 wrz 2017