(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2016-11-17 18:59

Rower miejski

(Nr 1409862)

Waga w kg:

9.00

Dystans: 998.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

220 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-11-2016, 20:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-22 do 2016-11-25

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-22, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiusieńki rower trzeba zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w pudle po rowerze (warto użyć oryginalnego kartonu lub kupić odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu trzeba poodkręcać i ściągnąć wszelkie ruszające się części – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu warto osadzić w oddzielnych, małych kartonach lub osłonić kawałkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby czy też przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w kartonie należy osłonić papierem lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie surowców zabezpieczających rower.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Niemcy, Gronau Epe, 48599, Gronau, , Drostenwoort, 73

Od 19 lis 2016 do 25 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Rybnik, Śląska, 11b/3

Od 25 lis 2016 do 30 lis 2016