(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-04 20:47

Rower miejski

(Nr 2548408)

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 421.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowy jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie ułożyć go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego kartonu , ewentualnie kupić właściwy karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie trzeba poodkręcać i zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru przydałoby się ulokować w oddzielnych, małych pudełkach bądź osłonić wycinkami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby bądź przerzutki trzeba osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu trzeba zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie materiałów ochraniających rower.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich gabarytów, a również terminu realizacji przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kozienice, 26-900, Polska

Termin elastyczny