Rower miejski (Nr 7978723)

Rower miejski
Waga
Sztuk
Rower miejski
20 kg
1
Łączna waga:
20 kg
Dystans
1013 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Lüdinghausen

Od 10 gru 2021 do 17 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Lidzbark

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, gdy transportujemy nowy jednoślad opłaca się pozostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego pudła bądź kupić właściwy karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu trzeba poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruchome części – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe części jednośladu najlepiej umieścić w odrębnych, małych kartonach czy też zabezpieczyć kawałkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki trzeba osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie opłaca się zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

Gdy zdecydujemy się zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw osłaniających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a również daty wykonania transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.