(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower miejski (Nr 8007908)

Waga
Sztuk
Rower miejski
11 kg
1
Łączna waga:
11 kg
Dystans
453 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Łomża

Od 3 wrz 2021 do 19 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 4 wrz 2021 do 19 wrz 2021


Transport rowerów

Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na transport rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które podarowują rower w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

W przypadku, jak przewozimy nowiusieńki rower należy zachować go w oryginalnym opakowaniu. Gdy potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak warto ułożyć go w kartonie po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła , ewentualnie nabyć właściwy karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle warto zdemontować oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu najlepiej umieścić w osobnych, małych kartonach lub osłonić kawałkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wystające części na przykład jak śruby lub przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu opłaca się osłonić gazetami czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dowiezienie tworzyw chroniących rower.

Cena transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wymiarów, a także daty wykonania przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.