(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-25 12:14

Rower miejski damka (Nr 2749444)

Rower miejski damka

Waga w kg (łączna):

28.00

Dystans: 185.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Opcję na przewóz rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad należy zachować go w oryginalnym pakunku. Gdy chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w kartonie po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego kartonu albo nabyć pasujący karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu opłaca się poodkręcać i ściągnąć wszystkie ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu warto ulokować w odrębnych, małych pudełkach czy też osłonić fragmentami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wystające części takie jak śruby albo przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w opakowaniu opłaca się osłonić gazetami czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Gdy postanowimy zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów chroniących przesyłkę.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gubin, Polska

Termin elastyczny