Rower miejski x 3 (Nr 7596857)

Rower miejski x 3
Waga
Sztuk
Rower miejski
20 kg
3
Łączna waga:
60 kg
Dystans
430 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Radomsko

Od 24 cze 2021 do 25 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Kruszyniany

Od 28 cze 2021 do 30 cze 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Opcję na transport rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower warto pozostawić go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ulokować go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła bądź kupić właściwy karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle , należy odkręcić oraz zdjąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej ulokować w odrębnych, małych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające części na przykład jak śruby albo przerzutki warto zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu trzeba zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw chroniących jednoślad.

Cena transportu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu wykonania transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.