(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-04-29 11:22

Rower miejski z koszem

(Nr 1759293)
Rower miejski z koszem

Dystans: 1536.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

160 zł

ID firmy: 29231
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-05-2017, 14:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-11 do 2017-05-25

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-20, 14:22

Opis oferty:

Witam odbiór w każdy czwartek w nocy, rower musi być rozkręcony i zapakowany, inaczej cena wzrośnie, doręczenie w sobotę.

Cena (zawiera VAT): 160 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które ofiarowują rower w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki rower należy zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto ułożyć go w kartonie po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego opakowania albo kupić pasujący karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle warto odkręcić oraz zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru najlepiej ulokować w osobnych, małych pudełkach czy też zabezpieczyć fragmentami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu trzeba osłonić makulaturą ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw ochraniających jednoślad.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także daty wykonania transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Olsztynek, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

St Eanswythe Way, Folkestone, Wielka Brytania

Termin elastyczny