(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-04-29 11:22

Rower miejski z koszem

(Nr 1759293)
Rower miejski z koszem

Dystans: 1536.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

160 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-05-2017, 14:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-11 do 2017-05-25

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-20, 14:22

Opis oferty:

Witam odbiór w każdy czwartek w nocy, rower musi być rozkręcony i zapakowany, inaczej cena wzrośnie, doręczenie w sobotę.

Cena (zawiera VAT): 160 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję transportu rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowiutki jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak warto ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła albo kupić pasujący karton w supermarkecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle , należy odkręcić oraz usunąć jakiekolwiek ruszające się częścipedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu najlepiej ułożyć w osobnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć fragmentami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby czy też przerzutki warto osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle trzeba zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców chroniących paczkę.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 . Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 . Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Olsztynek, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

St Eanswythe Way, Folkestone, Wielka Brytania

Termin elastyczny