(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-23 22:35

Rower młodzieżowy koła 26 cali waga 11 kg

(Nr 2621140)

Waga w kg (łączna):

11.00

Dystans: 1424.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, jak transportujemy nowiusieńki rower należy zostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła czy też nabyć pasujący karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie warto zdemontować i usunąć wszystkie ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej osadzić w osobnych, mniejszych kartonach czy też zabezpieczyć kawałkami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie należy zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zlecić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dostarczenie surowców chroniących paczkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu realizacji przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Oborniki Śląskie, 55-120, Polska

Termin elastyczny