(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Rower mtb (Nr 7661087)

Rower mtb
Waga
Sztuk
Rower mtb
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
2778 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicja, Santiago De Compostela

Od 3 cze 2021 do 10 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na transport jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower należy zostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ulokować go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu , ewentualnie zakupić właściwy karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie warto odkręcić i usunąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu najlepiej umieścić w odrębnych, małych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby czy też przerzutki opłaca się osłonić brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle warto zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie materiałów ochraniających paczkę.

Koszt przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a również daty realizacji przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.