(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower MTB zpod Londynu do Warszawy (Nr 8239426)

Waga
Sztuk
Rower MTB zpod Londynu do Warszawy
13 kg
1
Łączna waga:
13 kg
Dystans
1606 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Tonbridge

Od 17 gru 2021 do 19 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 18 gru 2021 do 23 gru 2021


Transport rowerów

Transport rowerów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, kiedy przewozimy nowiusieńki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ułożyć go w opakowaniu po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania albo zakupić taki karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu , należy poodkręcać oraz usunąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe części roweru przydałoby się ulokować w odrębnych, mniejszych pudełkach czy też osłonić kawałkami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby czy też przerzutki opłaca się osłonić brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle trzeba osłonić makulaturą albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Jeśli zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie materiałów ochraniających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich gabarytów, a także daty wykonania przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.