(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-03 18:09

Rower PL - UK

(Nr 2253942)
Rower PL - UK

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 2193.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję na transport jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowy jednoślad należy zachować go w oryginalnym pakunku. Gdy chcemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się ulokować go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania bądź zakupić taki karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu warto zdemontować i usunąć wszelkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej ulokować w odrębnych, mniejszych kartonach lub osłonić fragmentami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby albo przerzutki należy osłonić brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu warto zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dostarczenie surowców chroniących jednoślad.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wielkości, a także daty realizacji przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Wejherowo, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Edynburg, Wielka Brytania

Termin elastyczny