(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Rower plus 2 kartony (Nr 4706980)

Rower plus 2 kartony

Waga w kg (łączna):

60.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 2382.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

24 sie 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Northern Ireland, Belfast

31 sie 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić książki na parę kartonów, aby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie twojego mienia.