(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2016-11-26 22:49

rower poznań-carmarthen

(Nr 1456982)
rower poznań-carmarthen

Waga w kg:

10.00

Dystans: 1681.70 km

Informacje dodatkowe:

Chcę zabrać mój rower do Walii. Szukam taniego, niekoniecznie błyskawicznego transportu

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowy rower trzeba zachować go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w opakowaniu po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania , ewentualnie nabyć właściwy karton w sklepie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu warto poodkręcać i zdjąć wszelkie ruchome części – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu najlepiej ułożyć w osobnych, małych pudełkach lub osłonić fragmentami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby bądź przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle należy zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców ochraniających przesyłkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a także daty realizacji przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań, 60-707

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Carmarthen, SA 312PP

Termin elastyczny