(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-30 09:49

rower rechabilitacyjne

(Nr 1818387)

Waga w kg (łączna):

40.00

Dystans: 370.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Opcję na przewóz rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiutki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak warto umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła czy też kupić pasujący karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle warto zdemontować i zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części roweru najlepiej ułożyć w oddzielnych, małych kartonach czy też osłonić wycinkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby bądź przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu należy osłonić makulaturą lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie tworzyw zabezpieczających jednoślad.

Koszt przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich gabarytów, a również terminu wykonania transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Gostyń, 63-800, Polska

1 cze 2017

Adres i termin dostawy

Topolnica, 07-214, Polska

2 cze 2017