(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-24 21:20

Rower szosowy (Nr 2747356)

Rower szosowy

Waga w kg (łączna):

12.00

Dystans: 2408.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których chcemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowy rower warto zachować go w oryginalnym pudle. Kiedy chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w pudle po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego pudła albo nabyć odpowiedni karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy zdemontować oraz ściągnąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu przydałoby się osadzić w odrębnych, mniejszych kartonach albo osłonić kawałkami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby lub przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle warto osłonić gazetami lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie tworzyw chroniących jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a również daty wykonania przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Tychy, Polska

Od 30 sie 2018 do 2 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Alcúdia, 07400, Hiszpania

Od 2 wrz 2018 do 3 wrz 2018