(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-24 19:25

rower szosowy (Nr 3007884)

rower szosowy

Waga w kg (łączna):

12.00

Dystans: 1572.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiutki jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy potrzebujemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w opakowaniu po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego opakowania bądź zakupić stosowny karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle trzeba zdemontować i usunąć wszelkie ruszające się części – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu warto ułożyć w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie osłonić kawałkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy takie jak śruby czy też przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie należy zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie materiałów zabezpieczających przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wielkości, a także daty wykonania transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Stalowa Wola

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Belgia, Region Flamandzki, Brugia

Termin elastyczny