(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Rower szosowy (Nr 5593887)

Rower szosowy

Waga w kg (łączna):

10

Dystans: 1976.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Redcar And Cleveland, Guisborough

Od 16 gru 2019 do 26 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Kończyce Małe

Od 17 gru 2019 do 12 sty 2020


Transport rowerów

Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Opcję na przewóz dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, kiedy przewozimy nowy jednoślad warto zachować go w oryginalnym kartonie. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej umieścić go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania czy też zakupić pasujący karton w supermarkecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu warto zdemontować oraz zdjąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu dobrze będzie umieścić w osobnych, małych kartonach lub ewentualnie osłonić wycinkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle trzeba zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw ochraniających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także daty realizacji przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.