(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Rower szosowy (Nr 7597204)

Waga
Sztuk
Rower szosowy
20 kg
1
Łączna waga:
20 kg
Dystans
1291 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 29 mar 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Bolechowo

Od 1 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Opcję na transport jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w kartonie po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego opakowania , ewentualnie zakupić odpowiedni karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba odkręcić i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru dobrze będzie ulokować w oddzielnych, mniejszych pudełkach bądź osłonić kawałkami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby czy też przerzutki należy osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie warto osłonić gazetami lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Gdy zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw ochraniających jednoślad.

Koszt transportu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a także daty wykonania transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.