Rower szosowy (Nr 8045011)

Rower szosowy
Waga
Sztuk
Rower szosowy
10 kg
1
Łączna waga:
10 kg
Dystans
449 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

21 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Torrevieja

22 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, gdy transportujemy nowy jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym pakunku. Gdy chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się umieścić go w kartonie po rowerze (warto użyć oryginalnego kartonu albo kupić stosowny karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się zdemontować i usunąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy roweru najlepiej umieścić w odrębnych, mniejszych pudełkach lub osłonić fragmentami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki warto osłonić tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle trzeba osłonić gazetami lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

Jeżeli postanowimy zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dowiezienie tworzyw osłaniających paczkę.

Cena przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wymiarów, a również terminu realizacji transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.