(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Rower szosowy Author Impulse (Nr 7603753)

Rower szosowy Author Impulse
Waga
Sztuk
Rower szosowy Author Impulse
17 kg
1
Łączna waga:
17 kg
Dystans
418 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Wołkowyja

Od 1 kwi 2021 do 25 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 1 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport rowerów

Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, jak transportujemy nowy rower trzeba zostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy chcemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub zakupić stosowny karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie opłaca się zdemontować oraz usunąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe części jednośladu warto ułożyć w odrębnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające części na przykład jak śruby bądź przerzutki trzeba osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle należy osłonić papierem albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

Gdy postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie surowców osłaniających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.