(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-01 08:03

ROWER SZOSOWY W KARTONIE Z UK DO POLSKI ODBIORE NA TERENIE CALEGO ŚLASKA

(Nr 2000813)

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 1997.00 km

Informacje dodatkowe:

Szuka transportu roweru zakupionego na Gumtree

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowy jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w opakowaniu po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego kartonu bądź nabyć taki karton w sklepie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle trzeba zdemontować oraz ściągnąć wszystkie ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu najlepiej ułożyć w osobnych, mniejszych kartonach albo osłonić fragmentami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby czy też przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle opłaca się zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy postanowimy zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw chroniących jednoślad.

Koszt przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wielkości, a także daty wykonania transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Redruth, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bytom, Polska

Termin elastyczny