(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-01 08:03

ROWER SZOSOWY W KARTONIE Z UK DO POLSKI ODBIORE NA TERENIE CALEGO ŚLASKA

(Nr 2000813)

Waga w kg:

10.00

Dystans: 1997.00 km

Informacje dodatkowe:

Szuka transportu roweru zakupionego na Gumtree

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę przewozu rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowy jednoślad warto zachować go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego pudła lub nabyć pasujący karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie opłaca się zdemontować oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementysztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru przydałoby się ulokować w odrębnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć fragmentami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby albo przerzutki trzeba osłonić tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu warto osłonić gazetami bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców chroniących jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a również daty realizacji przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 . Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Redruth, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bytom, Polska

Termin elastyczny