(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

rower szosowy x 3 (Nr 7646003)

rower szosowy x 3
Waga
Sztuk
rower szosowy
10 kg
3
Łączna waga:
30 kg
Dystans
734 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

31 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Świnoujście

9 cze 2021


Transport rowerów

Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, jak transportujemy nowy jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego pudła albo nabyć pasujący karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu , należy zdemontować i zdjąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu najlepiej osadzić w oddzielnych, małych kartonach lub osłonić fragmentami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby bądź przerzutki opłaca się zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie należy osłonić makulaturą albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców zabezpieczających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wielkości, a także daty realizacji przewozu. Np., transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.