(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-28 13:45

rower tandem

(Nr 1877273)

Waga w kg:

30.00

Dystans: 509.00 km

Informacje dodatkowe:

wymiar 250 x 110 x 30

Oferty od Przewoźników (0)

220 zł

ID firmy: 7416
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 16:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na transport jednośladów zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego pudła albo kupić pasujący karton w sklepie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu , należy odkręcić i usunąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru warto ułożyć w odrębnych, małych pudełkach lub osłonić wycinkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby albo przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle należy zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw chroniących rower.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty realizacji transportu. Na przykład transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Aleksandrów Kujawski, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szklarska Poręba, Polska

Termin elastyczny