(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-28 13:45

rower tandem

(Nr 1877273)

Waga w kg:

30.00

Dystans: 509.00 km

Informacje dodatkowe:

wymiar 250 x 110 x 30

Oferty od Przewoźników (0)

220 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 16:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję przewozu dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym pudle. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto ułożyć go w opakowaniu po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego opakowania czy też kupić stosowny karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu opłaca się zdemontować i zdjąć wszelkie ruchome elementysztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy roweru przydałoby się osadzić w oddzielnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby czy też przerzutki warto osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle opłaca się zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie surowców osłaniających paczkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również terminu wykonania przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 . Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 . Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Aleksandrów Kujawski, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szklarska Poręba, Polska

Termin elastyczny